O areně

Winning Group Arena je největší víceúčelovou arenou v Brně. Byla otevřena v roce 1982 a až do roku 2011 byla známá pod názvem Hala Rondo, poté nesla jméno obchodního partnera HC Kometa Brno.

Aréna funguje jako víceúčelové zařízení. Konají se zde koncerty, školící semináře, nejrůznější sportovní soutěže, vystoupení tanečních a baletních souborů atd. V roce 2010 prošla modernizací, po které disponuje všemi důležitými prvky nejmodernějších víceúčelových hal a vynikajícím zázemím pro návštěvníky. Pro hokejové zápasy je její kapacita 7700 diváků.

V areně je také deset SKY BOXŮ, čtyři VIP balkóny, nechybí VIP restaurace a součástí arény je moderní restaurace Kometa Pub Arena se salónkem a celkovou kapacitou přes 200 míst.

Aréna má výborné geografické umístění. Nachází se 10 minut chůze od vlakového i autobusového nádraží města Brna, 15 minut chůze od samotného centra města. Přímo u arény mají čtyři zastávky prostředky městské hromadné dopravy.

Město Brno je metropolí Jihomoravského kraje, který má téměř 1,1 milion obyvatel. Samotné město má téměř 400 000 obyvatel, navíc do něj každý den dojíždí dalších 150 000 osob. Stejně jako celá Česká republika se nachází ve středu Evropy. Brno je významným dopravním uzlem ležícím na spojnici 4 hlavních měst – Prahy, Bratislavy, Vídně a Budapešti, což z něj dělá důležité strategicky umístěné centrum nejen pro podnikání.