LOUSKÁČEK

9.11.2024

16.00

Agentura SHOW N1 AGENCY přináší do České republiky nové představení na ledě pro celou rodinu, jaké se v Evropě dosud nekonalo. Ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, a divadlem Wiener Stadt Ballett uvádíme jedinečnou kombinaci lední show a baletu „Louskáček“. Tuto show budou mít možnost vidět diváci jen v 6 zemích Evropy a to v Německu, Francii, Švýcarsku, Rakousku, Slovensku a jsme hrdí, že šestou zemí bude Česká republika.

Jedinečná scénografie představení umožní divákům sledovat nejen vystoupení krasobruslařů na ledě, ale i baletních tanečníků na jevišti. Na ledě bude připravené speciální jeviště, kde se předvedou baletní umělci z divadla Wiener Stadt Ballett. V jejich blízkosti na ledové ploše uvidíte skvělé bruslařské výkony evropských špičkových krasobruslařů, účastníků světových krasobruslařských show, jakož i akrobatická a taneční čísla v podání profesionálních cirkusových umělců a tanečníků na ledě. To vše se spojí do jednoho úžasného celku.

Barevná světelná show, úchvatné kostýmy i neuvěřitelné výkony všech umělců slibují nezapomenutelný zážitek.

Slavný balet Louskáček díky proměnám prostoru na magickou scénu spolu s vizuálními efekty a multimediálními technologiemi ukáží známý příběh novým způsobem, aby překvapil a učinil show atraktivní i pro nejmladšího diváka.

Představení bude doprovázet slavná baletní hudba P. I. Čajkovského, kterou speciálně nahrál symfonický orchestr pro tuto příležitost.

Přijďte a uvidíte něco nového, něco, co jste ještě neviděli.

Skvělou zprávou je, že rodiny mohou zakoupit zlevněné rodinné vstupenky.

Délka představení: 2 hodiny s 20minutovou přestávkou.

9.11.2024, Brno, Winnig Group Arena.