BRYAN ADAMS

13.10.2024

20.00

BRYAN ADAMS

 13. 10. 2024Brno, Winning Group Arena

 

 

Po vyprodaném koncertu v Praze se kanadský rockový zpěvák Bryan Adams vrací do České republiky! Tentokrát vystoupí v brněnské Winning Group Areně a představí tak svůj nezapomenutelný hudební repertoár fanouškům v srdci Moravy.

CENA VSTUPENEK OD 1390,- Kč
PŘEDPRODEJ LIVE NATION KLUB A ARTIST OD 21. 2. 2024 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 22. 2. 2024 V 10:00

Prosincový koncert kanadského zpěváka Bryana Adamse, který se uskutečnil v pražské O2 areně, lze bez nadsázky označit za skvělou hudební jízdu napříč celou jeho kariérou! Vyprodané hlediště bylo od prvních akordů až do závěrečného potlesku naplněno neuvěřitelnou energií, kterou tento hudební velikán vyzařoval během celého vystoupení. Díky tomuto ohromujícímu úspěchu se Bryan Adams vrací do České republiky, aby svou fenomenální show předvedl i v srdci Moravy.

Bryan Adams má pověst jednoho z nejzajímavějších živých hudebníků na světě. Jeho energický zpěv a přítomnost na pódiu dokážou bavit už více než 40 let. Na svém kontě má 17 studiových alb a v roce 2022 čtyři nová studiová alba, včetně „So Happy It Hurts“ (nominace na cenu Grammy) a „Pretty Woman The Musical“. Kromě alb Classic pt. I a pt. II, která obsahují nové nahrávky jeho největších hitů, vydaných digitálně a v ATMOS s Platoonem, jsou k dispozici také fyzicky u BMG.
Za své písně získal řadu ocenění a vyznamenání, včetně tří nominací na Oscara, pěti nominací na Zlatý glóbus, cenu Grammy a 20 cen Juno.

Kanadský zpěvák a skladatel Bryan Adams se stal jedním z nejvýznamnějších rockových hudebníků své generace. Jeho kariéra započala v 80. letech, kdy se stal mezinárodní hvězdou díky svým písním jako „Summer of ’69“ a „Heaven“. V průběhu svého života vydal více než 17 studiových alb a prodal více než 100 milionů kopií po celém světě.

Bryan Adams je také aktivním filantropem a věnuje mnoho času podpoře charitativních organizací. Je členem několika neziskových organizací, které se zaměřují na pomoc dětem a boj proti rakovině. Adams také napsal několik písní pro charitativní účely, jako například „All for Love“, což byla spolupráce s Rodem Stewartem a Stingem na podporu boje proti rakovině pro Children in Need v roce 1993.