Calendar of Events

Červenec 2024

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

OBRAZEM: Brankáři Komety napříč kategoriemi trénovali ve Sportcentru za Lužánkami

Roman Zajíček, foto Vít Golda - B r n o – Příprava na novou sezonu je v plném proudu. Platí to pochopitelně i pro všechny brankáře Komety. Pod vedením trenérů Jana Švaříčka, Jana Procha, Ondřeje Horvátha a Jiřího Vybírala se sešlo celkem dvacet gólmanů, kteří společně makali na svých dovednostech a rozvíjeli své schopnosti. Kompletní fotogalerii naleznete ZDE.

8. třída v přípravě na nový ročník. V Pasohlávkách proběhlo předsezonní soustředění

Redakce - B r n o – Mládež Komety je v plné přípravě na novou sezonu. 8. třída má za sebou třídenní soustředění pod vedením trenérů Patrika Moskala, Tomáše Malce a Jana Procha, které se konalo v krásném prostředí v Pasohlávkách. Celkem čtyřiadvacet hráčů makalo na střelnici, v posilovně, běhalo a jezdilo na kole. Velké poděkování za organizaci patří Penzionu a Kometa Pubu Pasohlávky, kde se vše odehrávalo. A všem zúčastněním za výborný přístup k tréninkům.

Důležité informace při nákupu vstupenek

Prosíme všechny návštěvníky kulturních akcí pořádaných ve Winning Group Areně, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ Upozorňujeme návštěvníky, že společnost Viagogo není oficiálním prodejcem vstupenek!!! V případě zakoupení vstupenek od výše uvedené společnosti – neneseme žádnou odpovědnost za platnost/pravost vstupenek. …