Calendar of Events

Leden 2024

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Klub hokejových střelců vítá nového člena – Martina Zaťoviče!

Lukáš Zrotal, foto: Vít Golda - B r n o – Magická meta 250 gólů. Právě na tu musejí útočníci dosáhnout, pokud chtějí patřit do prestižního klubu hokejových střelců. Počítají se branky z české nejvyšší soutěže a také zásahy v reprezentačním dresu. A tento spolek nyní vítá nového člena – brněnského kapitána Martina Zaťoviče!

VIDEO: Lukáš Cingel se v Brně zabydlel a myslí na úspěch v komeťáckém dresu

Redakce, Roman Zajíček, foto: Ivo Dostál - B r n o – Dlouhých šest let působil v Hradci Králové, kde si dvakrát zahrál finále. Do Brna přišel před touto sezonou a velmi rychle se v modrobílém dresu zabydlel. Patří ke klíčovým hráčům kádru, možná je trochu nenápadný, ale odvádí výbornou černou práci. Je centrem první lajny, ve které vstřelil již třináct branek a zapsal i třiadvacet asistencí. Nejen o sezoně jsme se slovenským reprezentantem pohovořili ve studiu Kometa TV.

Důležité informace při nákupu vstupenek

Prosíme všechny návštěvníky kulturních akcí pořádaných ve Winning Group Areně, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ Upozorňujeme návštěvníky, že společnost Viagogo není oficiálním prodejcem vstupenek!!! V případě zakoupení vstupenek od výše uvedené společnosti – neneseme žádnou odpovědnost za platnost/pravost vstupenek. …