Play-off MS 2025 v házené Česko x Rumunsko – muži

12.5.2024

16.30

Házenkářská show v Brně! Národní tým čeká v bitvě o všechno Rumunsko

  

BRNO | Rozhodující duel o mistrovství světa. Vyhecovaná bitva. A házenkářská show v Brně. Národní tým vyzve 12. května (16:30) v baráži o světový šampionát Rumunsko. Dvojzápas začne na půdě soupeře, Winning Group Arena bude hostit klíčovou odvetu. Fanoušci se mohou těšit na bohatý doprovodný program, lístky jsou v prodeji na portále Ticketstream.

Naposledy si v Brně mužská reprezentace zahrála ostré utkání v březnu 2023. Ve vyprodané hale Vodova tehdy sežehla velkého favorita z Islandu a brala důležité body do kvalifikační skupiny o EURO 2024. Teď je situace jiná. Rozhodne jediný dvojzápas.

„Čeští fanoušci jsou pokaždé faktor X. Hrají důležitou roli tím, jací jsou a jak skvěle fandí. Budeme je potřebovat, společně jsme silnější,“ uvědomuje si před klíčovou bitvou španělský trenér národního týmu Xavier Sabate. V lednu na evropský šampionát dorazil do Mnichova čtyřtisícový kotel, teď se mužská reprezentace poprvé od té doby představí na domácí půdě.

V plánu je po roce opět házenkářské červené peklo, který zahalí halu do domácí barvy. Právě v podobném bouřlivém prostředí naposledy národní tým udolal velkého favorita. „Fantastický nápad… Doufám, že bude aréna absolutně plná červené, která nás dovede na mistrovství světa,“ dodává Xavier Sabate.

 

Lístky jsou už nyní v prodeji na portále Ticketstream. Show začíná.

 

PROGRAM DVOJZÁPASU

 

středa 8. května 16:30 (Baia Mare)
Rumunsko – Česko

 

neděle 12. května 16:30 (Winning Group Arena, Brno)
Česko – Rumunsko