PALO HABERA A TEAM

7.5.2024

19.30

Palo Habera a skupina TEAM se vrací na česká podia v rámci Habera & TEAM TOUR 100!!

 

A je to tady! Čekali jste dlouhých pět let!  Palo Habera se skupinou TEAM vyráží na své výroční turné po největších českých halách.

Na posledním turné v roce 2019 slovenská skupina ohromila hudební kritiky i fanoušky skvělou show, která si v ničem nezadala s předními světovými interprety. Na koktejl výpravné scény, poctivé a kvalitní muziky, pestrobarevných projekcí i ostrovtipu Pala Habery, se fanoušci mohou těšit i tentokrát. Kapela se již na konci minulého turné rozhodla, že spolu se svými fanoušky oslaví stovku. A to šedesátiny Pala Habery a čtyřicet let trvající kariéru skupiny TEAM! Ale covidová pravidla byla proti. O to více si však toto výročí chce TEAM užít se svými fanoušky nyní se zpožděním. Kapela chystá zbrusu novou show, kde nebudou chybět všechny osvědčené hity, které zahrnují to nejlepší z čtyřicetileté tvorby kapely.

Skupina TEAM je pověstná tím, že s živými koncerty šetří. Když už, ale vyrazí na turné, stojí to za to. Proto i nejnovější šňůře předchází několikaměsíční příprava. O fanoušky jde této kapele především. Už nyní je proto jisté, že se Habera & TEAM Tour 100 se zařadí mezi nejvýraznější hudební události roku 2024! Turné začíná 2. května 2024 v Pardubicích. Po koncertech v Čechách se TEAM na léto stěhuje na slovenské amfiteátry a jejich narozeninové turné vyvrcholí předvánočními koncerty v listopadu a prosinci v Praze, Ostravě a Bratislavě!

V prodeji budou i VIP balíčky. Jejich majitelé se mohou těšit na ty nejlepší vstupenky, přednostní vstup do haly, osobní setkání se skupinou TEAM, s jejichž členy stráví nějaký čas v zákulisí. Kromě welcome drinku, jim kapela na památku věnuje i balíček obsahující merchandising skupiny a podepsaný plakát. Chybět nebude i společné focení s kapelou a jednotlivými členy Teamu.

Palo a celý TEAM se těší na všechny své fanoušky a celá kapela věří, že každý koncert bude nejenom oslavou narozenin, ale především oslavou dobré muziky, kde nebudou chybět vzpomínky, emoce, společný zpěv a hlavně skvělá zábava!

Otevření vchodů – 18:00

 

Koncerty TEAM 2024!!

Pardubice –  Enteria Arena – 2.5.2024

České Budějovice – Budvar Arena – 4.5.2024

Brno – Winning Group Arena – 7.5.2023

Zlín – Zimní stadion Ludvíka Čajky – 9.5.2024

Třinec – Werk Aréna – 11.5.2024

Olomouc – Zimní stadion města Olomouc – připravujeme do prodeje

Praha – O2 aréna -29.11.2024

Ostrava – Ostravar aréna – 14.12.2024