ORGANIZAČNÍ INFORMACE K DOMÁCÍM PŘÍPRAVNÝM ZÁPASŮM A-týmu a B- týmu

Kdy se odehrají nejbližší domácí zápasy?
B-tým: Středa 11.8.2021 HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod 18:00
A-tým: Čtvrtek 12.8.2021 HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec 18:00

Kde a kdy si můžu zakoupit vstupenku?
Hlavní pokladna bude otevřena v těchto dnech a hodinách:

  • St 11.8.2021 – 13:00 – začátek utkání
  • Čt 12.8.2021 – 13:00 – začátek utkání

Vstupenky si můžete pořídit také online prostřednictvím tohoto odkazu na Ticketportalu (A-tým zdeB-tým zde). Zakoupením vstupenky berete na vědomí podmínky vstupu na utkání, které jsou v plném rozsahu upraveny směrnicí vydanou na základě mimořádného opatření a zveřejněnou na našich webových stránkách.

Majitelé celosezonních permanentních vstupenek mají vstup na přípravná utkání A-týmu i B-týmu zdarma.
Držitelé těchto permanentních karet, kteří se rozhodli podpořit klub a dobili si svoji permanentní vstupenku na následující sezonu znovu, mají vstupy na přípravná utkání A-týmu i B-týmu Komety zdarma, a to v rámci své permanentní vstupenky. Zbývající vstupenky na sezení budou k dispozici v prodeji v rámci Ticketportalu a na hlavní pokladně v den utkání vždy od 13:00 hodin.

Co je potřeba splňovat ve vnitřních prostorách stadionu?
Hromadných akcí v aréně se může zúčastnit pouze ten, kdo organizátorovi prokáže, že splňuje podmínky stanovené v bodě I/16 Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 14601/2021-22/MIN/KAN ze dne 30. 7. 2021 účinné od 1. 8. 2021, tzn. že předloží:

  • potvrzení o negativním RT-PCR testu ne starší 7 dnů
  • negativní POC test ne starší 72 hodin
  • národní certifikát o dokončeném očkování, u něhož od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní
  • doklad o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19, u něhož uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní
  • čestné prohlášení o negativním výsledku antigenního testu nejdéle před 72 hodinami ve škole nebo ve školském zařízení)

Jaká jsou pravidla v průběhu utkání?
Vstoupit a pobývat na stadionu můžete pouze s respirátorem nebo obdobným prostředkem (bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 %, např. FFP2, KN95, u dětí do 15 let lze použít zdravotnickou obličejovou masku) – to neplatí zejména pro děti do 6 let věku.

Na základě mimořádného opatření je možné při sportovním utkání obsazovat pouze místa na sezení. Stání v rámci sportovních utkání ve vnitřních prostorách není povoleno. Z tohoto důvodu i majitelé permanentních vstupenek na stání do sektorů E/F budou v rámci svých sektorů E/F usazeni na nově vzniklá místa na sezení.

Fanoušci disponující celosezonní permanentní vstupenkou na stání tak berou na vědomí, že stání je v průběhu utkání zakázáno. Přesné podmínky mimořádného opatření jsou uvedeny v návštěvním řádu (zde) a směrnici vydané klubem k aktuálnímu mimořádnému opatření (zde).

Jak dlouho před začátkem utkání bude umožněn vchod na tribuny?
Stadion otevřeme fanouškům vždy 2 hodiny před začátkem zápasu.

Bude k dispozici občerstvení? 
Ano, otevřeny budou venkovní stánky u tribun B a C.