Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Finále play off extraligy juniorů pokračuje v pátek v Brně. Jaký bude ve Winning Group Areně režim?

Roman Zajíček, foto: Roman Kantor - B r n o - Finálové boje mezi Kometou a Třincem pokračují. V pátek od 17:30 se bude hrát šestý zápas finále extraligy juniorů v brněnské Winning Group Areně. Ve dvou domácích zápasech si našlo cestu do ochozů téměř 7000 fanoušků, vysoká návštěva se očekává i na konci tohoto týdne. Režim haly tomu bude přizpůsoben a jak to tedy bude vypadat?

Kometa měla na ledě Třince dobře rozehraný zápas, slibný náskok ztratila v poslední třetině

Roman Zajíček, foto: Caroline Elizabeth Zalud - T ř i n e c – Pátý duel semifinále play-off se tentokrát hrál v menší třinecké aréně sousedící s tou, kde hrají extraligu senioři. Kometa ve skromnější hale po dvou třetinách vedla a měla více ze hry. Jenže v posledním dějství během minuty přišla o vedení, soupeř navíc ještě přidal rozhodující úder čtyři minuty před koncem a vede tak v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy 3:2. Brno bude doma v pátek od 17:30 odvracet mečbol.