LUCIE V OPEŘE TOUR 2022

5.11.2022

20.00

LUCIE V OPEŘE TOUR 2022

05. 11. 2022 – Brno, Winning Group Arena

Výjimečné koncertní turné skupiny Lucie

Lucie vyrazí na halové turné po České republice s novým programem s exkluzivní hudební aranží v doprovodu symfonického orchestru, pěveckého sboru a s organicky efektní dynamickou scénou.

Členové skupiny Lucie se shodují, že jednou z největších a nejnáročnějších inovací byla příprava samotné organicky dynamické scény, která využívá nejnovější technologie z oblasti zvuku i vizuálních efektů a zároveň osvědčené divadelní principy: „Na scéně, kterou chceme fanouškům představit, jsme pracovali bezmála rok. Práce to byla náročná, ale krásná, a věříme, že to bude stát za to. Je to pro nás speciální projekt, proto chceme, aby i naši fanoušci z něj měli výjimečný zážitek,” zdůrazňují členové skupiny.

I hudebně bude turné naprosto přelomové – Lucie se spojila s dirigentem Kryštofem Markem, držitelem Českého lva za hudbu k filmu Masaryk, který vytvořil nové symfonické aranžmá pro celý program této show – a v kombinaci kompletního obsazení skupiny, Filharmonie Hradce Králové a pěveckého sboru se tak na fanoušky chystá téměř dvouhodinový průřez celou tvorbou Lucie tak, jak ho ještě nezažili. .

Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Objednávky posílejte na ticket@ticketmaster.cz, přikládejte prosím naskenový průkaz ZTP/P.

Vstupenky zakoupené na původní termíny v roce 2021 zůstávají platné i na nové termíny a není potřeba je vyměňovat.